Pondělí, 30 ledna, 2023
aktualne

Má vaše paní obzvlášť ráda terasu nebo balkon? Plácněte se přes kapsu a udělejte ji nesmírnou radost stolem s plynovým ohništěm

Terasa, balkon nebo třeba altán bývá většinou doménou žen. Alespoň tedy pokud mluvíme o jejich zkrášlování květinami, zahradním nábytkem, podsedáky, doplňky jako jsou svíčka, svítilny… Pokud si i vaše paní zakládá na vaši terasu, rádi zde sedíte dlouhé hodiny a povídáte si, nebo zvete sousedy či rodinu a pořádáte grilovačky, jistě se vám bude hodit stůl s plynovým ohništěm nebo samostatné plynové ohniště. Vypadá luxusně a ten, kdo jej uvidí „při práci“ v reálu, např. večer, nemůže na něj přestat myslet.

Stoly s ohništěm jako nový způsob ohřevu na terasu

Ohniště nebo stůl s plynovým ohništěm vám umožní cítit se na terase i jiných venkovních prostranstvích komfortně i během studených dnů nebo nocí, a tak vám prodlouží dobu, kterou můžete trávit venku.

Skutečně fungují, a to bez dýmu a zápachu, teplo je skutečné, jako od klasického ohně. Zdaleka nejde o něco jako bioalkoholový nebo lihová hořák.

Tento zahradní nábytek je zhotoven tak, aby odolával povětrnostním vlivům, zároveň byl ale elegantní a hodil se jak do moderních, tak venkovských prostorů. Umožní vám dělat to, co dělávali lidé odpradávna, a to sledovat oheň a relaxovat, tedy dělat to, co je v nás geneticky zakódované.

Výkon zahradních ohřívačů v podobě ohniště je shodný jako výkon plynových ohřívačů, ale tady máte sálavé teplo přímo před vámi, na rozdíl od plynových „hřibů“ nebo infrazářičů.

Krásný doplněk i funkční stůl

Ohřívač na terasu v podobě ohniště můžete použít i jako okrasu ke vstupu na zahradu, k hlavním dveřím… Budete mít 21 dnů na vyzkoušení.

Stůl s ohništěm je doplněn i praktickým krytem, kterým ohniště zakryjete, když jej právě nepoužíváte, a využít tak můžete celou plochu stolu.

Podívejte se na elementifire.sk a uvidíte, jak krásné krbové stoly si můžete koupit.

pr článek

Další články autora