Neděle, 28 května, 2023
aktualne

Pevné vířivé vany si zamilovala celá rodina

Pevné vířivé vany značky Hikor si doslova a do písmene zamilovala celá naše rodina. Tato česká značka, která se při výrobě mobilní vířivky či nafukovací vířivé vany často inspiruje nejen v Americe, ale také Evropě totiž rozhodně má, co nabídnout svým zákazníkům. Propadnou navíc kouzlu hydromasážní vířivé vany totiž lze opravdu pouze stěží. Své o tom vím nejen já s manželem, ale také má sestra, a dokonce i maminka, která si na stará kolena pořídila rovnou dvě venkovní vířivky, přičemž jednu si nechala na své zahradě, kam jezdí každý víkend v létě relaxovat. 

Vířivky pro plavání jsou mým splněným snem

Vířivky pro plaváníjsou jednoznačně mým splněným snem. Vždycky jsem totiž toužila po tom, že mi bude dělat při relaxaci společnost krásná nafukovací vířivka a když se mi zachce, že si v ní budu moci i zaplavat při optimální teplotě a přesně tuto možnost zmíněné vířivé vany nabízejí. Díky regulaci teplotu si mohu užívat vířivku při krásných 37 stupních Celsia a v momentě, kdy dostanu nápad, že si půjdu zaplavat, tak teplotu snížím na přijatelných bazénových 25 stupňů a jsem nesmírně šťastná. Kromě jiného Swim Spa nabízejí také nezávislá topení, filtraci i okruh. 

Swim – Spa je potřeba vyzkoušet na vlastní kůži

Swim – Spa je rozhodně zapotřebí vyzkoušet si na vlastní kůži. Já osobně si ve Swim – Spa zaplavu mnohem lépe než v klasickém bazénu i když mi to často mé okolí nechce věřit. Stejné pocity ovšem zažívá také můj manžel, který tuto vášeň sdílí se mnou. Co se týče ceny, tak v tomto případě je poměr ceny a výkonu vířivé vany zcela v pořádku. S cenou za takto perfektní možnosti rozhodně nemůže mít nikdo problém. Ani má maminka, která ráda šetří každou korunu tvrdí, že by lepší vířivku a bazén pořídila pouze stěží. Já osobně si myslím zcela to samé. Se Swim – Spa jsem více než spokojená.

pr článek

Další články autora